O nás

Banská Štiavnica

Apartmán Hubert

Predstavujeme Vám Poľovnícky apartmán HUBERT v Banskej Štiavnici, ktorý sa nachádza necelých 100 m od Námestia Sv. Trojice, priamo v historickom centre Banskej Štiavnice.

Apartmán je vlastne ideálny prázdninový dom, pozostávajúci z obývacej – spoločenskej miestnosti zariadenej pohodlnou sedacou súpravou, ktorá sa dá v prípade potreby použiť ako dvojlôžko, prírodným nábytkom z masívneho dreva, televíziou so satelitom, CD a MG prehrávačom s rádiom. Spálňa je dvojlôžková s možnosťou prístelku. Kuchyňa je vybavená sporákom s keramickou varnou plochou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a kompletným kuchynským zariadením. Veľkoryso a luxusne zariadená kúpeľňa s hydromasážnou vaňou a bidetom uspokojí aj požiadavky náročného klienta. WC sa nachádza aj v kúpeľni, aj samostatne.

V objekte je možné bezpečne parkovať, v lete možnosť grilovania a vonkajšieho posedenia. Návštevník si môže priviesť aj rodinného zvieracieho miláčika.
Po dohode s klientom môže ísť o ubytovanie bez stravy, s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou v rôznych cenových úrovniach.

Apartmán je ideálny prázdninový dom, pozostávajúci z obývacej – spoločenskej miestnosti, dvojlôžkovej spálne s možnosťou prístelku, kuchyňe, kúpeľne a samostatného WC.

V objekte je možné bezpečne parkovať, v lete možnosť grilovania a vonkajšieho posedenia.